• Офісний переїзд

Офісний переїзд компанії по праву вважається однією з найбільш затребуваних послуг на ринку вантажоперевезень. Особливо - в Києві, де б'ється пульс ділового життя України. А значить, майже кожен день у когось виникає потреба змінити офіс. Зростання бізнесу, вибір більш вигідного розташування, бажання заощадити на оренді приміщення - причин, за якими керівництво вирішується на переїзд офісу, може бути безліч. Але, на відміну від переїзду квартири, тут допомогою друзів і знайомих обійтися просто неможливо - навіть ціною величезного дискомфорту.

Високий рівень відповідальності. Згідно законодавчій базі України, ми відповідаємо перед законом за матеріальні цінності під час їх транспортування. А перед своїми клієнтами - за оперативність і якість виконання замовлення;

Гнучку політику ціноутворення. Сьогодні, коли офісний переїзд Київ вже зробила суворою необхідністю, співпраця з нами не підірве бюджет навіть найменшої фірми. Точна ціна кожного замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням багатьох факторів і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Переїзд офісу, вартість якого спочатку лякала, може виявитися не таким вже дорогим.

Багатий досвід роботи в сфері знаходиться на ринку столичних вантажоперевезень з 2005 року. За цей час ми здійснили сотні офісних переїздів. І тепер їх організація навіть в самих незвичайних умовах не становить для нас ніякої складності. Можна сказати, що майже будь-який офісний переїзд вантажники нашої компанії можуть провести з закритими очима - і це якщо і буде перебільшенням, то вельми незначним.

Щоб замовити офісний переїзд, необхідно звернутися до професіоналів - наприклад, вдатися до послуг нашої компанії зателефонувавши за номерами в контактах. Ми працюємо без вихідних.

Share

Написати відгук