•  Загрузка/вигрузка вагонів

Компанія "UsluGO" надає послуги з навантаження, розвантаження вагонів вручну. Здійснення вантажно-розвантажувальних робіт проводиться як механізованим способом, так і з застосуванням ручної праці кваліфікованих працівників.

Навантаження вагонів здійснюється в повній відповідності з «Технічними умовами розміщення і вантажів в вагонах і контейнерах». При виконанні робіт ми гарантуємо забезпечення схоронності вантажів, що перевозяться.


 Наші переваги:

  • Швидке реагування на заявку
  • Кваліфікований персонал
  • Стислі терміни виконання робіт
  • Гарантоване збереження майна
  • Ми намагаємося індивідуально підходити до вимог кожного клієнта і тому пропонуємо широку лінійку тарифних планів. 


З усіма видами вантажів наших клієнтів ми працюємо акуратно, якісно, ​​за певним провіреним алгоритмом. Тому ваша продукція завжди буде в повному порядку на момент отримання після вивантаження критих вагонів. Звертаючись до нас, ви вибираєте штат досвідчених співробітників і вміння грамотно вирішувати завдання клієнтів, пов'язані з вантажами. А безпека ваших вантажів буде для нас не менш важлива, адже це частина виконання поставленого завдання. Наша компанія здійснює представлені на цій сторінці роботи в різний час у відповідності з нашим розкладом. З ним ви також можете ознайомитися окремо, зателефонувавши за вказаними в контактах номерами. Ви переконаєтеся, що ми не обмежуємо наших клієнтів тільки нічним або тільки денним часом роботи.

Якщо вам необхідно терміново провести вивантаження залізничних вагонів, наша компанія стане відмінним вибором, особливо, якщо час виконання послуги збігається з годинником нашої роботи. Наші фахівці зможуть зробити все оперативно і нададуть вам відмінний результат, що дозволяє перейти відразу до наступного етапу доставки продукції.


Ми працюємо без вихідних і свят.

Share

Написати відгук